W dzisiejszym pędzącym świecie nadmiar wrażeń wpycha nas w wirtualny świat

Ponad dwadzieścia lat temu skończyłam doradztwo psychospołeczne. Był to kierunek łączący zagadnienia z zakresu psychologii i socjologii. I choć nie do końca studia spełniły moje oczekiwania to muszę przyznać, że dały mi bazę do dalszych rozważań nad ludzkim życiem, a przed wszystkim, co zrobić żeby żyło nam się lepiej. Jak się przystosować, co zmienić w sobie, co uświadomić o sobie samym, aby otaczający nas świat nie był nam obcy.

W mojej pracy podstawą jest rozmowa z drugim człowiekiem. Ogromną pomocą są karty Tarota. Ta „mówiąca” talia daje mi możliwość w niezwykły sposób otworzyć kanał duchowy z drugim człowiekiem, co pomaga w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zagadnień. Olbrzymią podporą są także numerologia, huna oraz runy.

W dzisiejszym pędzącym świecie nadmiar wrażeń wpycha nas w wirtualny świat, gdzie pozornie zawieramy wspaniałe znajomości, czujemy się bezpieczniej, bo wiemy, że po ilości wpisów ktoś się nami interesuje. Oczywiście przesadą byłoby stwierdzenie, że świat ten jest zły. Płynie z niego ogromna ilość pożytecznych rzeczy także. Jednak ważąc te dwie skrajne kwestie zauważamy, że w „realu” nie wiemy jak zrozumiale komunikować się z drugim człowiekiem, jak prawdziwie przeżywać emocje, spychamy w zapomnienie nasze uczucia gubiąc w tym wszystkim siebie.

Magda Klementyna

Moi klienci o mnie

Tarot Reading

tel. 077 5611 0964 UK
tel. 511 644 056 PL
e-mail: magklema@tarot5.eu